25. ročník (2012)
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
25. ročníku Velké ceny Povrlů v malém triatlonu
MOSAZNÝ MUŽ 05.08.2012
----------------------------------------------------------
Poř. Start. Jméno Startuje za Ročník Čas
č.
----------------------------------------------------------
Junioři (15-17 let):
1. 47 Oto Ottenschläger K3-atlon team Litv. 1995 0:38:18
2. 27 Přemysl Preiss PKLo 1998 0:48:25
3. 30 Šimon Branda Karateklub Ústí 1995 0:50:37
4. 76 Daniel Kraus Chemička Ústí n.L. 1995 0:51:46
Muži (18-39 let):
1. 35 Petr Veselý GLASSMAN TT Teplice 1990 0:37:13
2. 98 Miroslav Daňko Labe Triclub 1977 0:37:19
3. 46 Marek Bušek BT TEAM LIBOCHOVICE 1973 0:37:33
4. 113 Petr Rouček Triade 1981 0:38:08
5. 36 Michal Balík 1986 0:38:40
6. 114 Pavel Rouček Triade 1973 0:39:23
7. 97 Jiří Vlček SPONA Teplice 1973 0:40:24 *
8. 58 Tomáš Vojtěchovský TJ Slavie Chomutov 1974 0:40:37
9. 13 Martin Fibich TRIADE DĚČÍN 1978 0:41:29
10. 125 Martin Kubát 1978 0:41:31
11. 12 David Cihlář Hervis 1977 0:41:38
12. 73 Ondřej Kubínek Chemička Ústí n.L. 1993 0:42:27
13. 115 Jan Pacina Triade 1994 0:42:31
14. 80 Michal Oppelt SPONA Teplice 1983 0:42:42
15. 101 Tomáš Viktora TJ Česká Kamenice 1986 0:43:32
16. 44 Martin Vápeník BT TEAM LIBOCHOVICE 1989 0:43:46
17. 126 Martin Kolář Za sebe 1977 0:43:47
18. 123 Petr Farda SPONA Teplice 1973 0:43:54
19. 22 Jan Jaeger Ústí nad Labem 1975 0:44:04
20. 105 Josef Baco STS Chvojkovice Brod 1976 0:44:15
21. 132 Stanislav Kahánek 1981 0:44:48
22. 4 Daniel Novotný 1979 0:44:54
23. 38 Jiří Marek SPONA Teplice 1981 0:45:21 *
24. 34 Marek Zámečník Bicykl Kříž 1985 0:45:31
25. 40 Jan Mašita 1983 0:45:43 *
26. 96 Miroslav Balšánek SKP Sever 1975 0:45:45
27. 2 Andrej Jašmurzin Trisport 1975 0:46:12
28. 10 Alexandr Ivančo Fun Bike Team 1973 0:46:38
29. 59 Luděk Konvičný HZS Teplice 1987 0:46:51
30. 28 Lukáš Balák PKLo 1994 0:47:02
31. 20 Petr Lajbl 1973 0:47:03
32. 102 Pavel Prousek Funky Team 1975 0:47:04
33. 110 Roman Papík AC Česká Lípa 1992 0:47:11
34. 109 Jaroslav Hochmut Swahill bear team 1979 0:47:18
35. 51 Milan Zelený Zelí Team 1984 0:47:24
36. 61 Jakub Voves Inmite Team 1986 0:47:47
37. 104 Josef Brůža STS Chvojkovice Brod 1979 0:48:05
38. 71 Luboš Verner BIKE SPORT Ústí N.L. 1979 0:48:12
39. 5 Petr Šmíd 1980 0:48:17
40. 55 Miroslav Jun Disco very invalids 1987 0:48:25
41. 50 Tomáš Valenta Zelí Team 1984 0:48:36
42. 78 Matěj Žaloudek FBC Ústí 1993 0:49:21
43. 56 Zdeněk Právec 1979 0:49:31
44. 48 Libor Svoboda Za sebe 1978 0:49:39
45. 11 Milan Ranš Za sebe 1974 0:49:54
46. 120 Jiří Hlaváček Děčín 1973 0:50:02
47. 16 Ondřej Franc naše parta 1990 0:50:26
48. 9 Štěpán Terč 1994 0:50:31
49. 41 Ondřej Rais SportX team 1981 0:50:50
50. 100 Jan Jinek 1981 0:51:47
51. 74 Petr Bartůněk Chemička Ústí n.L. 1991 0:52:39
52. 17 Matěj Bauch naše parta 1991 0:53:34
53. 54 Petr Pohl Disco very invalids 1988 0:53:54
54. 26 Jiří Willner PKLo 1984 0:54:51
55. 49 Lukáš Rejžek 1980 0:57:14
56. 85 Rudolf Výborný Funky Team 1979 0:57:27
57. 65 Josef Mašín Měď Povrly 1973 0:59:22
58. 6 Petr Kodajek 1974 nedokončil
59. 69 Filip Verner BIKE SPORT Ústí N.L. 1994 nedokončil
60. 133 Martin Lešiga Za sebe 1983 nedokončil *
Veteráni I. (40-49 let):
1. 131 Pavel Suchý Krásná Lípa 1969 0:39:03
2. 122 Ivo Netík Alpine Pro 1972 0:39:19
3. 111 Marek Peterka Tunel Děčín 1970 0:40:09
4. 106 Jan Černohorský Ústí nad Labem 1967 0:40:48
5. 25 Josef Procházka ASK Děčín 1971 0:40:51
6. 112 Václav Zemler Kiwi Warnsdorf 1963 0:42:09
7. 62 Stanislav Čečrle SK Štěpánov 1971 0:44:03
8. 14 Pavel Nový Tristar Kučera 1969 0:45:16
9. 43 Miroslav Patera BK Louny 1963 0:46:13
10. 121 Vojtěch Mareš Za sebe 1971 0:47:36
11. 84 Robert Besser Povrly 1968 0:47:38 *
12. 63 Ladislav Beran Ústí nad Labem 1970 0:50:07
13. 29 Karel Branda Karateklub Ústí 1969 0:51:17
14. 83 Leoš Adámek Povrly 1972 0:52:25 *
15. 70 Milan Verner BIKE SPORT Ústí N.L. 1972 0:54:55
16. 81 Stanislav Starý Za sebe 1972 0:56:02
17. 21 Martin Tichý 1969 0:56:08
18. 33 Tomáš Plachý Měď Povrly 1967 0:59:24
19. 103 Ladislav Oros Funky Team 1971 0:59:27
20. 90 Petr Pilař Chemička Ústí n.L. 1969 1:00:13
21. 31 Petr Janich 1970 1:01:34 *
Veteráni II. (50-59 let):
1. 45 Petr Vápeník BT TEAM LIBOCHOVICE 1961 0:41:39
2. 57 Milan Vopat ProCorde 1961 0:41:53
3. 23 Břetislav Pokorný ISŠT Mělník 1962 0:43:48
4. 95 Alexandr Kárász TEO Plus Ústí n.L. 1959 0:45:59
5. 3 Martin Korec Za sebe 1960 0:48:12
6. 64 Miloš Vrzal REPLAY 1962 0:48:22
7. 8 Miroslav Kušej Centropol holding 1953 0:49:37 *
8. 128 Vladimír Dlouhý Dlouháni Roudnice 1960 0:50:04
9. 79 Zbyněk Zeman Litvínov 1954 0:51:00
10. 94 Josef Vlk ASK Děčín 1958 0:51:06
11. 116 Miloš Nosek Za sebe 1962 0:51:25
12. 129 Stanislav Kubíček 1959 0:53:19
13. 108 Miroslav Vaněk HO Povrly 1959 0:55:13 *
14. 60 Jan Křesťan Děčín 1960 1:00:07
Veteráni III. (60-69 let):
1. 107 Dušan Zelenák GLASSMAN TT Teplice 1950 0:45:17
2. 93 Dušan Olah GLASSMAN TT Teplice 1948 0:50:17
3. 99 Miroslav Konšal 1951 0:58:40
4. 67 Alois Mašita Za sebe 1951 1:02:20
Ženy I (18-39 let):
1. 118 Kateřina Švejcarová 1994 0:44:47
2. 42 Petra Paterová Louny 1986 0:47:06
3. 127 Dana Mocová Ústí nad Labem 1974 0:47:41
4. 91 Lucie Süsserová GLASSMAN TT Teplice 1976 0:48:26
5. 75 Tereza Topková Chemička Ústí n.L. 1993 0:48:37
6. 15 Jana Fischerová Za sebe 1980 0:49:10 *
7. 130 Jana Štorcová 1988 0:49:28
8. 124 Jana Linhartová 1976 0:49:55
9. 86 Markéta Chottová 1978 0:51:58
10. 7 Veronika Vágnerová SPONA Teplice 1973 0:52:15
11. 39 Naďa Bublová SPONA Teplice 1976 0:54:00
12. 119 Andrea Hlaváčková Za sebe 1988 0:55:06
13. 82 Tereza Smolíková Teplice 1981 0:55:21
14. 88 Martina Cihlářová Ústecká poliklinika 1979 0:55:54
15. 117 Kateřina Nosková 1993 0:56:36
16. 52 Veronika Kotvová Zelí Team 1985 1:01:19
Ženy II (nad 40 let):
1. 32 Jana Vápeníková Brná 1964 0:41:58
2. 68 Alena Vrátná Lokomotiva Teplice 1965 0:43:08
Organizátoři děkují všem za účast a těší se na setkání v
příštím 26. ročníku 2013 !
Zpracováno programem společnosti 2 HD, s.r.o. POVRLY.